Restauracja

Za Bunkrem to restauracja, w której pierwszy raz w Polsce wdrożono innowacyjne, interaktywne stoły restauracyjne, służące również zamawianiu i rozrywce. Samo wnętrze restauracji jest przestronnym miejscem, w którym wykorzystano loftowy styl i połączono go z włoską ceramiką, szkłem i stalą.

Zobacz nasze menu

Restauracja - rezerwacja stolików i zamawianie:
T: 504 64 64 60

 

Polska kuchnia w kuchni świata

Polska kuchnia w kuchni świata

Myślą przewodnią Restauracji "Za Bunkrem" jest rozsmakowanie Gości w potrawach kuchni  polskiej w nowoczesnym wydaniu. Pokazanie walorów polskich dań, połączonych ze sztuką  łączenia smaków. 
Nasza karta dań opiera się na sezonowości i rodzimych, bardzo dobrej jakości, świeżych  produktach  Znajdziecie tutaj wszystkie smaki. Są mięsa, ryby, warzywa i owoce.  Są pełnoziarniste kasze, makarony i ryż. 
Nasza kuchnia jest odpowiedzią nie tylko na nowoczesne trendy.  Wsłuchujemy się w Wasze kulinarne potrzeby i zachcianki. 
Dlatego mamy ofertę burgerów, którą będziemy cały czas zmieniać i poszerzać o nowe niesamowite zestawienia i smaki. 
Menu zawiera wiele potraw wegetariańskich. Mamy potrawy kuchni makrobiotycznej przygotowywane zgodnie z zasadami pięciu przemian.
Nasi Goście znajdą informacje dotyczące wartości odżywczych, kcalorii oraz walorów zdrowotnych serwowanych dań.
Mamy nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie potrawy, które nie tylko zasmakują  i poruszą zmysły ale również potrawy, dla których będziecie mieli ochotę przyjechać do nas po raz kolejny.
Dziękujemy za Waszą obecność.  Rozsmakujcie się w Za Bunkrem a My dołożymy wszelkich starań byście czuli się wyjątkowo. Zapraszamy i życzymy smacznego.

Stoły multimedialne

Poza doskonałą kuchnią oraz napojami serwowanmi przez naszą obsługę kelnerską, proponujemy innowację, jakiej nie spotkacie w innych restauracjach w kraju.

Są to multimedialne stoły zapewniające dostęp do pełnego menu restauracji wraz z doskonałymi zdjęciami i opisami potraw, umożliwiające dokonanie zamówienia oraz wykonanie płatności. Przywołanie kelnera odbywa się poprzez przycisk na stole. Czekając na zamówienie można umilić sobie czas i zagrać w grę lub poczytać przygotowane informacje.

Dla osób dbających o dietę, rozpisaliśmy bilans kaloryczny i makroskładniki każdego dania w naszym menu. Z nami każda dieta się uda, a czas spędzony w naszej restauracji będzie niezapomnianym przeżyciem.

Stoły multimedialne