Konferencje

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie sale konferencyjno-bankietowe. Zaprojektowane z myślą o wspaniałych uroczystościach, których w życiu człowieka nie brakuje oraz eventach i wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych, jak również wydarzeniach zawodowych związanych ze szkoleniami, konferencjami bądź wydarzeniami, jubileuszami czy prezentacjami połączonymi z bankietem.

Sale konferencyjno-bankietowe

Sale konferencyjno-bankietowe

Nasza duża sala jest przewidziana na konferencje do 250 osób. Wyposażona w projektor, ekran, nagłośnienie firmy Bose oraz odpowiednią akustykę. Może służyć organizacji szkoleń, spotkań branżowych oraz firmowych jubileuszy.

Druga sala konferencyjno-szkoleniowa jest przewidziana dla 50 osób i zlokalizowana jest na  piętrze. Wyposażona w nagłośnienie firmy Bose, projektor i ekran wraz z obszernym tarasem zapewnia świetne warunki do organizacji szkolenia.

Oferta

Jesteśmy w stanie zorganizować każde spotkanie biznesowe, konferencję czy szkolenie. Zapewniając odpowiednio przygotowany cattering. U nas można przeprowadzić warsztaty jogi jak i konferencję promującą produkt czy też szkolenie tematyczne.

Dla firm zorganizujemy jubileusze, bankiety, bale, spotkania biznesowe, imprezy integracyjne, śniadania wielkanocne i wigilie firmowe.

Zapewniamy kilka opcji dotyczących konferencji lub szkoleń, menu lunchowego i przerw kawowych.

Menadżer
T: 608 79 79 70, E: poczta@zabunkrem.pl

Oferta